Subscribe to Sindikacija

Ką naudojate savo autoserviso administravimui?

  • Nieko?
  • Pildote viską ant popieriaus?
  • Naudojate Excel'į?
  • O gal buhalterinę programą?

 
Vadinasi atėjo laikas visa tai pakeisti...

Watch Atsisiųsti Buy

Nauda apskaitininkui

Galimybė, autoserviso administravimo sistemą "autoservias2008 v2" sinchronizuoti su turimomis buhalterinės apskaitos programomis

Autoserviso administravimo sistemoje „autoservisas2008 v2“, yra galimybė realizuoti duomenų apsikeitimą su buhalterinės apskaitos programomis. Autoserviso administravimo sistema „autoservisas2008 v2“ leidžia prijungti prie jos išorines buhalterinės apskaitos programas ir sinchronizuoti duomenis.

Laiko taupymas rengiant pirkimo-pardavimo dokumentus.

Autoserviso administravimo sistemoje „autoservisas2008 v2“ greitai pasiekiama informacija ir dokumentų automatizuoti formavimo procesai paspartina buhalterio darbą formuojant pirkimo-pardavimo dokumentus. Realizuota integracija su kitomis buhalterinės apskaitos programomis leidžia sąskaitose esančią informaciją automatizuotai perkelti į įmonėje naudojamą buhalterinės apskaitos programą. Autoserviso administravimo sistemoje „autoservisas2008 v2“ sąskaita yra automatiškai suformuojama ir vartotojui lieka ją tik patikrinti. Autoserviso administravimo sistemoje „autoservisas2008 v2“ numatyta galimybė pirkimo-pardavimo dokumentų rengimo funkcijas vykdyti ir kitiems vartotojams – tokiu būdu buhalterio laikas išnaudojamas aktualesnėms užduotims vykdyti. Pvz.: pirkimo - pardavimo sąskaita suformuojama automatiškai, pagal kliento užsakymą ar prekių priėmimo aktą, pardavimo arba priėmimo procesuose.